Koncert Krzysztofa Kiljańskiego i Witolda Cisło w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie.

W sobotę 19 marca 2022 r. odbył się piękny koncert w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Przy akompaniamencie gitary Witolda Cisło swym barwnym niskim głosem oczarował publiczność Krzysztof Kiljański. Piosenkarz zaśpiewał wiele utworów, głównie z albumu „In the room”.

Dzisiejszy koncert dedykowany jest przede wszystkim Kobietom, z okazji święta które przypada właśnie w marcu, ale równocześnie tym koncertem chcielibyśmy serdecznie podziękować za wasze otwarte serca i nieustającą pomoc jaką niesiecie na rzecz naszych sąsiadów z Ukrainy. W imieniu Pana Wójta, który zaprosił Państwa na ten koncert, bardzo serdecznie dziękuję za ogromną pomoc, zaangażowanie i pracę wszystkich mieszkańców i wolontariuszy – powiedziała Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioleta Chmiela, rozpoczynając koncert.  W imieniu Gospodarza Gminy życzenia wszystkim przybyłym Kobietom z okazji ich święta złozyła Pani Bożena Malarczyk – Sekretarz Gminy Gdów.  

Zapewne urzekające i nastrojowe piosenki pana Krzysztofa Kiljańskiego na długo pozostaną w pamięci licznie przybyłej widowni, wśród której znaleźli się także również goście z Ukrainy, którzy w naszej gminie znaleźli schronienie przed wojną. 

Organizatorami wydarzenia byli Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie, patronat medialny nad wydarzeniem objął portal „Mój Gdów” (www.mojgdow.pl).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu.

Foto: „Mój Gdów”. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content