KONCERT KAROLAKA, PĄCZKI W TŁUSZCZU I NIE TYLKO PREZENTEM DLA MIESZKANEK GMINY GDÓW. Świętowano Dzień Kobiet

 

Niedzielny koncert w Gdowie udowodnił, że najlepszym prezentem dla Pań z okazji ich święta jest spora dawka muzyki i dobrego humoru, połączona z lekcją kreowania modowego wizerunku, zabiegami kosmetycznymi oraz możliwością wykonywania radosnych zdjęć w foto budkach.  Mieszkanki gminy Gdów, za pracę na rzecz społeczności w ramach kobiecych organizacji, otrzymały od gospodarza gminy Gdów nietypowy prezent z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet – bilet na koncert Tomasza Karolaka. Artysta wraz z zespołem Pączki w Tłuszczu nie zawiódł gdowskiej publiczności, panie były oczarowane. 

 

Dobre humory nie opuszczały od początku koncertu aż do jego zakończenia.  Tomasz Karolak dał się poznać nie tylko jako bardzo dobry aktor, ale także wokalista zespołu Pączki w Tłuszczu, który zadbał o muzyczną stronę świętowania. Gdowska publiczność nagrodziła brawami wiele opowiedzianych anegdot, zarówno o gminie Gdów, jej mieszkankach… a także włodarzu. Niewątpliwie największą niespodzianką była druga część wydarzenia, w której zadbano o kobiecy wygląd, nastrój i podniebienie. Panie z przyjemnością poznały swoje typy kolorystyczne i tajniki mody oraz dowiedziały się, w jakich kolorach powinny mieć ubrania w szafie. Chętnie oddawały się w ręce kosmetyczki, która wykonywała zabiegi na dłonie. Dużą popularnością cieszyły się także porady fizjoterapeutów, którzy doradzali jak dbać o właściwą postawę ciała oraz wykonywali masaże szyi i karku. Wśród stoisk było także poświęcone zaletom tlenoterapii. To jednak dwie foto budki cieszyły się największą popularnością, tu z zabawnymi rekwizytami, chętnie wykonywano sobie pamiątkowe zdjęcia. W imieniu gospodarza gminy uczestników częstowała Spółdzielnia Socjalna Tradycje Regionalne z Gdowa. Tradycyjnie na stołach można było także spróbować pyszności pań z kół gospodyń wiejskich i innych kobiecych organizacji. 

Sądząc po zadowolonych kobiecych twarzach, można przypuszczać, że taka forma świętowania Dnia Kobiet niewątpliwie przypadła mieszkankom gminy Gdów do gustu.  I choć to już nie pierwszy „kwiatek” w formie biletu na koncert od wójta, to zdecydowanie spośród dotychczasowych wyróżnił się wieloma atrakcjami z myślą o poniach. I dobrze, wszak panie swą całoroczną pracą na rzecz lokalnej społeczności, a także uśmiechem i radością, którymi nas obdarowują na co dzień niewątpliwie sobie na to zasłużyły.  

 Organizatorami wydarzenia była Gmina Gdów i Centrum Kultury w Gdowie, a patronat medialny objął nasz portal „Mój Gdów”. 

Oczywiście Redakcja „Mojego Gdowa” już teraz składa wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i dużo radości!          

  

 

 

 

Foto: E. Sionko.     

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content