Kolejne życzenia świąteczne…

Z okazji nadchodzących Świąt Narodzenia Pańskiego życzę naszym Mieszkańcom, aby był to czas odpoczynku od codziennych spraw, wielu miłych spotkań w gronie najbliższych, wspólnego kolędowania, przepełniony miłością, szacunkiem i wzajemną życzliwością. Niech nie zabraknie w nim wyjątkowych chwil, a problemy i troski odejdą w zapomnienie. Życzę także, aby nadchodzący rok 2017 przyniósł wszystkim satysfakcję, pozwolił na realizację planów i marzeń, a także obfitował w sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Niech magia Bożego Narodzenia przetrwa w nas jak najdłużej!


 Jako zuchowa i harcerska brać, chcielibyśmy na ręce wszystkich mieszkańców Gminy Gdów złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Szczególnie chcielibyśmy życzyć, aby te święta minęły Państwu w spokoju, rodzinnej atmosferze, przy blasku Betlejemskiego Światła Pokoju. Nadchodzący Nowy 2017 Rok niech będzie dla Państwa rokiem szczęśliwym , obfitującym w zdrowie, sukcesy w życiu prywatnym oraz w pracy.

Szczególne życzenia pragniemy skierować do naszych rodziców, którym dziękujemy za to , że przez cały rok wspierali nas na naszej harcerskiej ścieżce i służyli nam pomocą w każdej zaistniałej sytuacji.

Czuwaj!

Zuchy i harcerze Środowiska ZHP w Marszowicach

DSC00424


Życzymy ciepłych, spokojnych Świąt, spędzonych w gronie ważnych dla Was ludzi. Życzymy czasu dla bliskich i dla samych siebie. Życzymy kolędowego rozśpiewania, piernikowego szaleństwa, lasem pachnącej choinki i śniegu, coby rozświetlił tą grudniową noc i bałwana pozwolił ulepić!

Ulka i Lilka

IMG_20161220_184645


Spokojnych, zdrowych, pogodnych oraz miłych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Uśmiechu, pomyślności oraz wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia składają Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Gdowa.


Święta to zawsze czas radości, ale też dobry powód do tego, żeby zatrzymać się na chwilę w szaleństwie codzienności i rutyny. Czas potrzebny na refleksję, lepszy kontakt z najbliższymi i przede wszystkim na odpoczynek.

Chcę Wam życzyć Szanowni Państwo, Czytelnikom mojego cyklu i całego portalu MÓJ GDÓW zdrowych, spokojnych i ciepłych Świąt, pięknych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół, wspaniałych prezentów pod choinką (również tych kulturalnych ;)), zdystansowania od codziennych problemów, a także wspaniałego Nowego Roku obfitującego w sukcesy i doznania kulturalno – artystyczne.
FullSizeRender

Aleksandra Soswa

Wasza świątecznie nastrojona Subiektywna Kulturomaniaczka


 

 

 

 

 

zobacz kto już wcześniej przesłał życzenia świąteczne (kliknij tutaj)

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content