Kolejne sukcesy zawodników UKS Gryf Gdów

Jakub Turecki wywalczył tytuł Wicemistrza Polski Żaków w grze podwójnej w tenisie stołowym!

Na Mistrzostwach Polski Żaków rozgrywanych w Ostródzie zawodnik gdowskiego klubu UKS Gryf Gdów Jakub Turecki w parze z Piotrem Łąckim z Energa Manekin Toruń po zaciętej walce wywalczyli srebrny medal!

Turniej gry indywidualnej Jakub zakończył na miejscu 9.

Kolejne medale dla Kadetów!

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetów odbyły się w Krakowie w ostatni weekend maja. Aż 3 medale zdobył zawodnik Gryfu-Kacper Turecki – złoto w deblu z Wiktorem Klagiem z KS Gorce Nowy Targ, oraz srebra w singlu i w mikście z koleżanką klubową, Olą Guzik, która została podwójną medalistką – do wicemistrzostwa z Kacprem dołożyła brązowy krążek w deblu, w którym tworzyła duet z kolejną zawodniczką naszego klubu – Aleksandrą Kuzio.

Kacprowi niewiele zabrakło również do złota w turnieju gry pojedynczej – w finale prowadził już 2:0 w setach, ostatecznie przegrywając minimalnie 2:3. W turnieju wziął udział również Szymon Karwasiński, który po świetnej grze zajął 9. miejsce w singlu, będąc o krok od najlepszej „8”.

Pozytywne wiadomości przyszły również z Gliwic, gdzie Arkadiusz Kołos zajął 9. miejsce w Drużynowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski.

źródło: UKS Gryf Gdów

Autor: admin