Kolejne sukcesy na koncie gdowskich tenisistów stołowych!

Kacper Turecki i Aleksandra Guzik zostali złotymi medalistami Mistrzostw Województwa Młodzików i Młodziczek.

23 marca na hali Bronowianki w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików i Młodziczek. Mistrzostwo Województwa w grze pojedynczej zdobył Kacper Turecki, który 2 godziny później do tego trofeum dołożył kolejne złoto w grze podwójnej ze swoim kolegą Wiktorem Klagiem (KS Gorce Nowy Targ).

Kolejny medale dla klubu UKS Gryf Gdów dołożyła Aleksandra Guzik, która zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej i złoto w grze podwójnej z Zuzanną Bezak.

W turnieju udział wzlieli również młodsi przedstawiciele  klubu: Jan Miernik, Mateusz Pajorski, Rafał Marchewka, Aleksander i Mikołaj Pilch oraz Jakub Turecki którzy dzielenie stawiali czoła rywalom.

Dzień później, w niedzielę 24 marca, na krakowskiej Bronowiance odbyły się eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategoriach kadet/junior oraz Drużynowe Mistrzostwa województwa Kadetów. Zawodnicy UKS Gryf Gdów wywalczyli aż trzy awanse. Drużyna Kadetów (K.Wcisło , M. Kucharski, H. Miękina) stanęła na drugim stopniu podium. Eliminacje pewnie przebrnęli Martyna Malarczyk oraz Mateusz Kucharski.
Arkadiusz Kołos oraz Konrad Wcisło byli o krok od awansu, ale niestety przegrali półfinałowe pojedynki. Maksymilian Kutaj oraz Hubert Miękina odpadli w ćwierćfinałach. 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

źródło: UKS Gryf Gdów

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content