Już w ten weekend Skodomania w gminie Gdów

Już w najbliższy weekend, w dniach 9-11 września 2022 r. w Kuter Porcie odbędzie się VI Ogólnopolski zlot Skodomania, czyli zjazd posiadaczy i miłośników Skody. Pojazdy tej marki będzie można oglądać na terenie Plaży, która w te dni będzie normalnie dostępna, a wydarzenie stanie się atrakcją dodatkową dla wszystkich.

W programie przewidziano m.in. rajd turystyczny, konkursy dla dzieci, konkurencje sprawnościowe, wybór auta zlotu classic i modern oraz miss Skody Kuter Portu.

„Skodomania” to zlot, który gromadzi w jednym miejscu samochody z całego okresu produkcji czeskiej marki. Będzie można podziwiać zarówno pojazdy, które mają ponad 40 lat, jak i te ,które dopiero zjechały z linii produkcyjnej. Wszystkie szczegóły na temat zlotu organizator publikuje na swoim profilu https://www.facebook.com/skodomania/

Jeśli jesteś właścicielem samochodu Skoda i chcesz wziąć udział w imprezie, skontaktuj się z organizatorem, a jeśli masz ochotę połączyć plażowanie z oglądaniem pojazdów, kup bilet Plażę i przyjedź do nas w tym terminie. – zachęca Kuter Port.

„Mój Gdów” objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content