Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kiermasz charytatywny dla Weroniki Płonki z Fałkowic

6 grudnia, w najbliższą niedzielę  w Gdowie, na ul. Myślenickiej (na przeciw kościoła) odbędzie się pierwszy kiermasz charytatywny na rzecz Weroniki Płonki z Fałkowic. Do nabycia będą piękne ozdoby świąteczne oraz ciasta.

Każdy kto chciałby upiec ciasto na kiermasz lub pomóc w jakikolwiek sposób proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 609-27-27-27.

Organizatorem kiermaszu jest Fundacja MK 12.31

Przypomnijmy, że 20-letnia mieszkanka Fałkowic na początku listopada uległa wypadkowi w skutek którego doznała ciężkich obrażeń, w tym pęknięcia czaszki. Teraz potrzebuje kosztownej, intensywnej rehabilitacji. Więcej szczegółów znajdziesz  zobacz tutaj.

Weronice można pomóc także zbierając plastikowe nakrętki

Przypominamy, że do 15 grudnia trwa zbiórka nakrętek plastikowych zorganizowana przez Centrum Wolontariatu. Dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Weroniki. Nakrętki można przynosić od pon. do pt.  do Centrum Kultury w Gdowie (wejście główne od ul. Krakowskiej, pudło na nakrętki ustawione jest przez wejściem do biblioteki) oraz do Gminnej Hali Sportowej od godz. 16.00.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content