Już jutro w Bilczycach spotkanie z Magdaleną Walach i Krzysztofem Bochenkiem

Przypominamy, że już jutro naszą gminę odwiedzą aktorzy Teatru Bagatela: Magdalena Walach, znana szerszej publiczności z małego ekranu (wystąpiła m.in w „Pensjonat pod Różą”, „Komisarz Alex”, „M jak Miłość”, „Twarzą w Twarz”), a także Krzysztof Bochenek, od lat zaprzyjaźniony z gminą Gdów, wieloletni prowadzący Święto Ziemi Gdowskiej i Festiwal Osób Niepełnosprawnych w Podolanach.

Spotkanie odbędzie się w piątek 18 września 2020 roku o godz. 17.00 w remizie OSP w Bilczycach. Wstęp jest bezpłatny, obowiązują zapisy, które prowadzi Centrum Kultury w Gdowie (tel. 512 186 807).

 

 

Spotkanie z aktorami jest ostatnim punktem w realizacji projektu „Poznaj Magię Teatru”.  W wakacje w sześciu miejscowościach naszej gminy odbyły się warsztaty plastyczne o tematyce teatralnej, miały miejsce przedstawienia mobilne realizowane przez Studio Teatralne Krak-Art. Ponadto uczestnicy projektu uczestniczyli w wycieczce do krakowskiego Teatru Groteska, gdzie oglądnęli przedstawienie „Kot w Butach” oraz wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez aktorów.

Odnośnie jutrzejszego spotkania z Bilczycach przypominamy, że w pomieszczeniach zamkniętych obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką lub inną częścią odzieży, np. apaszką. Organizatorzy proszą o przestrzeganie obowiązujących przypisów.

zdjęcia: Teatr Bagatela/P. Kubic

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content