Już jutro rozpoczyna się Święto Ziemi Gdowskiej!

Już jutro rozpoczyna się dwudniowe Święto Ziemi Gdowskiej. 

O godzinie 17-tej rozpoczną się koncerty zespołów, od godziny 16-tej warsztaty artystyczne dla dzieci oraz Mistrzostwa Świata w Piłce Plażowej dla dzieci- LKS Gdovia Gdów.

W czasie weekendu zagrają dla nas m.in: Power Play, Future Folk i Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

Przedstawiliśmy już Państwu prawie wszystkie zespoły, na zakończenie napiszemy o zespole, który jako ostatni zagra na gdowskim Zarabiu- Varius Manx & Kasia Stankiewicz.

Wspólne występy Varius Manx i Kasi Stankiewicz z okazji obchodów 25 lecia zespołu był bardzo wyrazistym momentem w życiu zespołu oraz bardzo zauważalnym na rynku muzycznym. Rok 2016 to pasmo niekończących się sukcesów. Znakomity odbiór jubileuszowej trasy koncertowej, cały “worek nagród” przywieziony z Festiwalu Opolskiego, bardzo dobrze przyjęty utwór „Ameryka” oraz fantastyczny odbiór fanów scementowały współpracę na kolejne lata. To właśnie fani byli inspiracją do rejestracji koncertu, który odbył się 21 lipca 2016 roku w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego dzięki czemu powstało najnowsze wydawnictwo zespołu „25 LIVE”. Oprócz “Ameryki” na krążku znalazła się również studyjna wersja świetnie przyjętego utworu „Piątek” będącego singlem promującym ten album. Klamrą zamykającą wszystkie działania promocyjnokoncertowe była trasa koncertowa po filharmoniach, podczas której gościnnie wystąpił Mateusz Smoczyński – wyśmienity polski skrzypek jazzowy. Koncert zespołu Varius Manx to gigantyczna dawka przebojów!! Grupa zaprezentuje materiał z 27 lat swojej działalności.  To trzeba zobaczyć i usłyszeć.

Wszystkim gościom życzymy wspaniałej zabawy!

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content