Już 12 listopada impreza sportowa na Torze w Podolanach

„W naszym kraju nie ma zbyt wielu okazji do ścigania się na szutrze, więc fajnie, że mamy w Polsce miejsca takie jak Tor Podolany. Tutaj przede wszystkim początkujący zawodnicy mogą szlifować swoją jazdę na luźnej nawierzchni, czy to w czasie treningów czy podczas zawodów, jakie można organizować na Podolanach” – tak swoją wizytę na Torze Szkoleniowym Mała Finlandia w Podolanach podsumował dwukrotny Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz.

Doskonalenie jazdy jest obowiązkiem każdego kierowcy. Mając tą świadomość oraz wpisując się w powyższe słowa Mistrza zapraszamy wszystkich na Trans-Ziem Gravel Challenge , który odbędzie się 12 listopada. Organizatorzy przygotowali 3,5 km odcinek, na którym każdy chętny zmierzy się z własnymi umiejętnościami, słabościami i konkurencją. Trasa pokonana będzie czterokrotnie, co w sumie da 14 km nieopisanej przyjemności z jazdy po szutrze.
Jeśli chcecie wziąć udział w imprezie zapoznajcie się ze szczegółami zamieszczonymi na stronie http://rally-sprint.pl/dla-zawodnika/. Znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje oraz link pod którym można zgłosić swoje uczestnictwo.
Partnerami imprezy są: Trans-Ziem, Wójt Gminy Gdów Pan Zbigniew Wojas, Parafia Narodzenia NMP w Gdowie, Serwisdakarteam.pl, Extreme Event, Rem-Bruk.

źródło: fb Mała Finlandia – Tor Podolany

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content