Jak działa nowa hala widowisko – sportowa miesiąc po otwarciu?

Ponad miesiąc temu oficjalnie poświęcono i oddano do użytku nowo wybudowaną Gminną Halę Sportową w Gdowie. Mój Gdów postanowił sprawdzić  m.in jak obecnie działa obiekt, kto już tam trenuje oraz co należy zrobić, aby korzystać z obiektu.

Hala otwarta od rana do wieczora, a nawet w weekend

Obecnie z sali do godziny 16:00 korzystają gimnazjaliści, a popołudniami i wieczorami (do godziny 22:00) jest możliwość wynajmu dla wszystkich zainteresowanych. Jak udało nam się dowiedzieć są jeszcze wolne terminy.

Na chwilę obecną „luki w grafiku” to: poniedziałki od 19:00 do 22:00, wtorki od 16:00 do 19:00 oraz środy, czwartki i piątki w godzinach od 20:30 do 22:00 – potwierdza Andrzej Marszałek – kierownik obiektu i dodaje: Zainteresowanie wynajmem jest spore. Ludzie dzwonią, przychodzą, pytają… Obecnie na hali trenują młodzi piłkarze Gdovii, Akademii Futbolu Pogórze oraz dwa razy w tygodniu osoby prywatne. Myślę, że wkrótce grafik popołudniowych zajęć wypełni się. Przypominam też, że Gminna Hala Sportowa jest czynna również w soboty i niedziele w godzinach od 14:00 do 20:00. Zapraszam do korzystania.

Gdzie i u kogo należy dopytywać o wynajem obiektu?

Najlepiej bezpośrednio ze mną , proszę o kontakt – osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-20:00 lub telefonicznie pod numerem 517 951 370. Kontakt mailowy: hala@ck.gdow.pl . Jeżeli ktoś chce wynająć halę nie jednorazowo, ale na dłuższy okres musi podpisać stosowną umowę z administratorem obiektu czyli Centrum Kultury w Gdowie – informuje kierownik Marszałek. Istnieje też możliwość korzystania z zaplecza sportowego w weekendy. Wówczas niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja. Przypominamy osobom, które nie ukończyły 18 roku życia, że musi być z nimi pełnoletni opiekun. To on dokonuje niezbędnych formalności oraz bierze odpowiedzialność za ewentualne szkody.

O kosztach słów kilka…

Cennik Opłat za korzystanie z Gminnej Hali Sportowej w Gdowie uchwalony przez Radę Gminy Gdów (ceny brutto):

Poniedziałek – Piątek w godzinach od 8:00 – 16:00 – obiekt do dyspozycji  uczniów Gimnazjum

Poniedziałek – Piątek w godzinach od 16:00 – 19:00 – 70zł./godz. za wynajem płyty głównej wraz z szatniami i toaletami przez kluby sportowe z terenu gminy Gdów na prowadzenie zajęć sportowych (treningów) dla dzieci i młodzieży szkolnej (lub 35zł./godz. za wynajem sektora)

Poniedziałek – Piątek w godzinach od 19:00 – 22:00 – 100zł./godz. za wynajem płyty głównej wraz z szatniami i toaletami (lub 50zł./godz. za wynajem sektora)

Weekendy – 120zł./godz. za wynajem płyty głównej wraz z szatniami i toaletami (lub 60zł./godz. za wynajem sektora) 20zł. – jednorazowa opłata za korzystanie z zaplecza sanitarnego  (prysznice) po treningu (rozgrywkach) – bez względu na czas wynajęcia  hali jednego dnia

1 500zł. – dzienna opłata za wynajem hali na imprezy sportowe (turnieje)

2 000zł. – dzienna opłata za wynajem hali na imprezy kulturalne  komercyjne (lub 450zł./godz.)

Pełna oferta hali: Kliknij tutaj

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content