Informacja dot. Koncertu Pani Ireny Santor

Centrum Kultury w Gdowie informuje:

Szanowni Państwo,
Z przyczyn niezależnych od Organizatorów koncert pani Ireny Santor zaplanowany na 10 czerwca w Gminnej Hali Sportowej nie będzie możliwy do realizacji. Osoby, które zakupiły bilet i chciałyby go zwrócić proszone są o zgłoszenie się do Centrum Kultury w Gdowie. Bilety zakupione na koncert pani Ireny Santor obowiązują i są ważne na inne widowisko zaplanowane na 10 czerwca.

W terminie 10 czerwca o godz. 18.00 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie wystąpią dla Państwa Czesław Majewski i Janusz Tylman znani z popularnego programu rozrywkowego „Śpiewające Fortepiany”. Zobaczymy ich w towarzystwie zespołu Malina Kowalewski Band oraz Joanny Stefańskiej-Matraszek – sopran i Ireneusza Miczka –baryton.

Koncert ten to znakomite połączenie klasyki i rozrywki doprawione anegdotą i humorem!
W programie przepiękne utwory J. S. Bacha, W. A. Mozarta, G. Rossiniego F. Chopina, M. Ravela, E. Griega oraz fragmenty popularnych musicali (Skrzypek na dachu, My fair lady, Cats), największe przeboje światowej piosenki (m.in. New York, Walc Embarras, Oczi cziornyje), czy znane arie operetkowe (Usta milczą…).

Serdecznie zapraszamy na powitanie lata w Gdowie koncertowo i z humorem!

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content