IMMERSJA i ATRAMENT na Dniach Gdowa

CZADOMAN i FEEL będą gwiazdami tegorocznego Święta Ziemi Gdowskiej. Oprócz nich na scenie na gdowskim Zarabiu w pierwszy weekend sierpnia będzie można również usłyszeć dwa inne zespoły. Przed gdowską publicznością wystąpi IMMERSJA oraz ATRAMENT. Fani IMMERSJI, będą mogli usłyszeć swój ulubiony zespół w sobotę 6 sierpnia br. o godzinie 19:00, ATRAMENT z kolei zaprasza w niedzielę 7 sierpnia br. , także o godzinie 19.00.  Poznajmy bliżej naszych wykonawców.

 IMMERSJA to zespół pochłaniający słuchacza wybuchową mieszanką z pogranicza pop/rock

– mówią o sobie członkowie zespołu na swoim Funpage`u na Facebooku, który można zobaczyć TUTAJ. 

Zespół działa od przeszło 3 lat, bierze udział w wielu imprezach plenerowych, a także charytatywnych. W ich repertuarze znajdują się autorskie utwory a na swoim koncie mają już płytę i kilka singli w sieci. Niebawem pojawią się kolejne utwory wraz z teledyskami, w ocenie większości słuchaczy najbardziej z zespołem kojarzy się utwór „Puzzle”. Próby regularnie odbywają się w Proszowicach skąd pochodzi część zespołu. Korzenie zespołu sięgają przez Kraków aż do Gdowa, gdyż wokalistka zespołu – Oliwia Baran – jest z Gdowa, i to tu zdobyła I miejsca na I Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego. Mogliśmy ją usłyszeć min. podczas ubiegłorocznej, dziesiątej już edycji Festiwalu, w czasie której wystąpiła w gdowskiej hali sportowej. W tym roku Oliwia świętuje 10-lecie działalności artystycznej, a co ciekawe, jej pierwszy koncert odbywał się właśnie na Święcie Ziemi Gdowskiej w 2012 roku, na którym wystąpiła z kilkoma coverami. Szykują dla Państwa kilka niespodzianek, dlatego też zapraszamy!

Sporą dawką rocka oraz bluesa obdaruje z kolei publiczność ATRAMENT – działający od 2009 roku zespół z Nowego Sącza. 

Grupa koncertuje w całej Polsce mając na koncie miejsca na podium w wielu festiwalach i przeglądach muzycznych. Leaderem i kompozytorem utworów grupy jest Sebastian Atrament, który często występuje również jako artysta solowy. Podczas koncertu usłyszymy utwory z wydanej w 2019 r. płyty „Trasa I” a także kilka nowości i kilka tzw. coverów. 

W skład zespołu wchodzą:  perkusja – Artur Słysz, bas – Maross Rock, klawisze – Piotr „Pałan” Pałancewicz, gitara i wokal – Sebastian Atrament. Więcej informacji o zespole można znaleźć TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy w pierwszy weekend sierpnia na Zarabie w Gdowie!

***

Organizatorami wydarzenia są Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie oraz „Solny Catering”. Partnerami Zakład Gospodarki Komunalnej w Gdowie Sp. z o.o., OSP Gminy Gdów, Klub Sportów Walki Baca K-1 Gdów. Patronat medialny nad Świętem Ziemi Gdowskiej objęli „Dziennik Polski”, Portal „Koncertomania”, „Radio Plus”, „TVP3 Kraków” oraz portal „MójGdów.pl”. Sponsorami wydarzenia są: „Smokoland” oraz „FiberLink”.

 
 

 

 

 

 

 

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content