III Piknik Rodzinny w Czyżowie

Piękna pogoda dopisała zarówno organizatorom jak i uczestnikom III Rodzinnego Pikniku w Czyżowie. Wydarzenie, organizowane po raz trzeci przez Koło Gospodyń Wiejskich i Radę Sołecką okazało się sukcesem. Wszystko dzięki licznym atrakcjom, programowi artystycznemu i sprawnej organizacji.
Na plenerowej scenie można było oklaskiwać gimnastyczki artystyczne reprezentujące Towarzystwo Sportowe „Sokół” w Krakowie, pokaz tańca towarzyskiego, występ słuchaczy Uniwersytetu III Wieku / filia w Czyżowie/ oraz Zespołu Folklorystycznego „Sułkowianie”. 

Dla najmłodszych zapewniono dmuchany zamek i liczne konkursy z nagrodami, a na stoisku KGW Czyżów królowały kulinarne smakołyki. Ogromnym zainteresowaniem wszystkich uczestników cieszyło się stoisko loterii fantowej, na którym sprzedano ponad 1000 losów. Na szczęśliwców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów min. telewizor, rower, grill, ekspres do kawy, bony na różnego rodzaju atrakcje i usługi, zestawy kosmetyków, a nawet worek ekologicznego zboża…

Główne nagrody w loterii wręczyli ich fundatorzy- w imieniu Wójta Gminy Gdów pani Sekretarz Bożena Malarczyk oraz Radny Powiatu Wielickiego pan Roman Wcisło.
Po emocjonującym losowaniu przyszedł czas na zabawę taneczną pod gwiazdami, na którą zespół Secret Band zaprosił wszystkich Czyżowian i ich gości.

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content