II Puchar Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime

1 czerwca w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Matejki w Wieliczce odbył się II Puchar Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime. Udział w nim wzięło blisko 100 zawodników i zawodniczek trenujących na co dzień w Wieliczce i Gdowie.

Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach: tor przeszkód, walki soft-kalaki, techniki szybkościowe, techniki specjalne, układy formalne, walki semi-contact.

Oprócz rywalizacji sportowej wszyscy mogli korzystać z dmuchanego zamku, kupić watę cukrową, pomalować twarz czy też uczestniczyć w zabawach z animatorką.

Każdy z uczestników otrzymywał mały smakołyk, puchar oraz medal, natomiast zwycięzcy sowich kategorii  dostawali nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę CHOMIK GDÓW, FOTO KULMA, Studio fryzjerskie CARO oraz firmę SERWIS 303.

Najmłodszy z uczestników miał 2 lata i 8 miesięcy ! Wśród młodzików najwięcej medali zdobył Dominik Bar: 3 złota i 1 srebro. Wśród kadetów bezkonkurencyjny okazał się jego brat Wojciech Bar zdobywając 4 złote medale. Natomiast w kategorii Grand Champ zwyciężyła Aleksandra Kucharz z dwoma złotymi medalami.

Była to już druga edycja wewnątrzklubowego medalu i z roku na roku staje się ona liczniejsza pod względem liczby zawodników.

Impreza została zorganizowana dzięki pomocy rodziców zawodników oraz wsparcia firm: CHOMIK GDÓW, FOTO KULMA, studio fryzjerskie CARO oraz SERWIS 303.

źródło: Wielick0-Gdowska Szkoła Walki Prime

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content