I Małopolska Wystawa i Pokazy Militarne Kuter Port za nami

 

Od 12 września mogliśmy na Plaży w Kuter Porcie oglądać wystawę kilkudziesięciu pojazdów militarnych. Kumulacja atrakcji zaplanowana była na weekendy, kiedy odwiedzający mogli nie tylko zobaczyć pojazdy, ale także pojeździć kilkoma z nich na specjalnie przygotowanym poligonie. Ponadto zaprezentowano symulowane ataki, rekonstrukcje, pokazy tank crash i jazdy dynamicznej.  Nie zabrakło stoisk z unikatowymi kolekcjami broni, mundurów oraz ekwipunku żołnierzy różnych armii świata. Do dyspozycji odwiedzających były strzelnice, pole minowe, gry, wystawy historyczne… Chętnych, aby spróbować dań z kuchni polowej, przygotowanych przez kucharzy z Restauracji Kuter Port, nie brakowało.

 

Zakończenie wystawy zaplanowane było na najbliższą sobotę, 26 września, jednak prognozowane załamanie pogody zmusiło organizatorów do zakończenia wydarzenia wcześniej. 

Tym samym informujemy, że „I Małopolska Wystawa i Pokazy Militarne Kuter Port” przeszły do historii. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli Was zaprosić na kontynuację tego wydarzenia.

więcej zdjęć z wydarzenia znajdziesz na stronie Kuter Portu– organizatora wystawy

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content