Hala sportowa tętni życiem i zaprasza

Siatkówka, tenis stołowy, gimnastyka artystyczna – czekają na dzieci w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Hala, od momentu wybudowania przed 6 laty, jest idealnym miejscem, w którym chętnie uprawiany jest sport, zarówno pod okiem trenerów jak i amatorsko. Kompleks widowiskowo – sportowy przyciąga nie tylko miłośników sportu, ale także kibiców oraz mieszkańców, którzy w wolnym czasie grają w siatkówkę i piłkę nożną. Chętnych do trenowania nie brakuje, niezależnie od wieku, w którym rozpoczynają swą przygodę z sportem.

Na zajęcia siatkówki w RADWAN SPORT uczęszczają zarówno 3 letnie dzieci, te w wieku szkolnym, jak i młodziki i kadeci. Utworzono też grupę, która w zabawny sposób poznaje tajniki tej dyscypliny sportu, na zajęciach o nazwie Gimnastyka na wesoło. 

Jeśli potrzebujesz oderwać się od szkolnych obowiązków, poznać nowych przyjaciół i przeżyć niesamowite przygody, to serdecznie zachęcamy Cię do udziału w zajęciach siatkówki w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Nasi trenerzy, eksperci od dobrej zabawy, nauczą Cię wszystkiego i sprawią, że pokochasz siatkówkę, tak jak my. Harmonogram zajęć znajduje się na stronie www.radwansport.pl w zakładce „oferta”. Tam znajdziesz telefony do trenerów i możesz zapytać o wolne miejsca w grupach. Zawsze warto jest spróbować!

– zachęca pani Karolina Radwan z RADWAN SPORT. Krótki film, prezentujący trenerów Radwanu można zobaczyć TUTAJ.

W gdowskiej hali sportowej już od 5 lat  funkcjonuje profesjonalny ośrodek szkolenia dzieci i młodzieży w tenisie stołowym – Uczniowski Klub Sportowy Gryf Gdów.

Dyscyplina znana praktycznie każdemu chociaż nie jest to przysłowiowy ping-pong. Uczniowski Klub Sportowy Gryf Gdów od początku swojej działalności ma na celu wychowanie kolejnego następcy Andrzeja Grubby czy Leszka Kucharskiego. Wyniki naszej młodzieży są spektakularne. Od kilku lat nasi podopieczni wiodą prym w krajowym czempionacie zdobywając rok w rok medale Mistrzostw Polski. Nie idziemy na „ilość”, bo tylko w małej grupie możemy doskonale przygotować się do startów. Nabór do grup początkujących jest ciągły i czekamy na przysłowiowe perełki. Wykwalifikowana kadra trenerska już po pierwszych zajęciach przypisze twoje dziecko do odpowiedniej grupy treningowej w której będzie mogło rozwijać się na najwyższym poziomie. Tenis stołowy to nie tylko doskonalenie precyzji ruchów ale także rozwijanie inteligencji, zwiększanie sprawności fizycznej, wytrwałości i przede wszystkim pasja i dobra zabawa. Czekamy na przyszłych Mistrzów plastikowej piłeczki w każdy poniedziałek i czwartek w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie godzina 17-18. Informacja skierowana dla dzieci w wieku 5-8 lat oraz 9-14. W związku z dużym zainteresowaniem przewidujemy utworzenie również grupy dla dorosłych.

– zachęca pani Paulina Krużel, a więcej szczegółowych informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 600882394. 

Podobnie dużą popularnością cieszą się zajęcia z gimnastyki artystycznej prowadzone przez doświadczoną kadrę Lady Fitness. 

Na obecna chwilę trenują: grupa najmłodsza, w której jest dość sporo dziewczynek początkujących, kontynuujących zajęcia z poprzedniego roku jak i zupełnie amatorek. Natomiast grupy średnia i najstarsza – młodzieżowa przeszły już na poziom turniejowy, więc dziewczynki ambitnie zaczęły trenować dwa razy w tygodniu, oprócz tańca i gimnastyki artystycznej, także elementy gimnastyki sportowej i akrobatyki. Pani Julia prowadząca zajęcia sama jest sportsmenką oraz instruktorem, jest także w kadrze Polski oraz w federacji międzynarodowej, aktywną zawodniczką, dwukrotną mistrzynią świata juniorek oraz aktualną mistrzynią świata seniorek, to także mistrzyni kraju w gimnastyce artystycznej. Dzieci są przygotowywane do zawodów, zarówno tych na żywo jak i on-line. Podczas treningów mamy do wykorzystania różne sprzęty i rekwizyty, a od tego roku pojawiła się również ścieżka powietrzna air truck
– podsumowuje treningi pani Anna Simsak- Godula. 
 
 
Hala jest także wynajmowana amatorom, trenującym siatkówkę.
 
 

Foto: Radwan Sport, UKS Gryf Gdów, Lady Fitness, Mój Gdów, Centrum Kultury w Gdowie.

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content