Gospodynie z Fałkowic na Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej

W ubiegły weekend przy Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie odbyła XX Małopolska Giełda Agroturystyczna. Na targach pojawiły się Panie z KGW w Fałkowicach, które specjalnie dla wszystkich przygotowały pysze smakołyki.
Z roku na rok targi cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i przybyłych gości. Głównym celem organizacji Giełdy jest promocja turystyki wiejskiej, a także przedstawienie atrakcyjnej oferty wypoczynku na polskiej wsi mieszkańcom Krakowa i Województwa Małopolskiego.
Oprócz prezentacji ofert gospodarstw agroturystycznych, wystawy rękodzieła ludowego, pokazów i degustacje potraw regionalnych czy występów zespołów i kapel regionalnych odbywało się szereg imprez towarzyszących, takich jak : kiermasze produktów lokalnych i regionalnych, wystawa zwierząt gospodarskich oraz konkursy i zabawy dla dzieci.
Organizatorami Targów jest Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa.

fot. KGW 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content