Gminne Święto Edukacji Narodowej

Co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej ma miejsce spotkanie władz samorządowych Gminy Gdów z dyrektorami i nauczycielami placówek oświatowych. W tym roku uroczystość tą przygotowała społeczność Szkoły Podstawowej w Jaroszówce, a miała ona miejsce w remizie OSP w Wieńcu.

Spotkanie rozpoczęło się od występów artystycznych dzieci i młodzieży ze Szkoły w Jaroszówce. Najmłodsi zaprezentowali ciekawe układy choreograficzne wraz z piosenkami dla Pani i Pana a starsi przygotowali żartobliwe scenki „z gabinetu dyrektora”. 

Wójt Gminy Zbigniew Wojas oraz Dyrektor Gdowskiego Centrum Obsługi Oświaty Julita Natkaniec podziękowali dzieciom i ich wychowawcom za przygotowane przedstawienie a Dyrektorom i przybyłym nauczycielom złożyli życzenia z okazji ich święta, pogratulowali osiągnięć w pracy zawodowej oraz dziękowali za codzienne zaangażowanie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W czasie spotkania gospodarz gminy wręczył listy gratulacyjne pedagogom, którzy uzyskali kolejny stopnień awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego i nauczyciela dyplomowanego. 

Nagrodę Wójta Gminy Gdów za szczególne osiągnięciami w pracy zawodowej otrzymali:
Teresa Mrożek – SP Niegowić
Marta Komońska – SP Winiary
Hanna Dziewońska – SP Zręczyce
Jarosław Murzyn – Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie

Nagrodę Wójta Gminy Gdów otrzymało także 14 dyrektorów szkół i przedszkoli.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content