Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W tym roku gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w Szkole Podstawowej w Książnicach. Na uroczyste spotkanie przybyli przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy i nauczyciele szkół podstawowych i przedszkoli z terenu naszej gminy. 

Zebranych gości przywitała Dyrektor Szkoły, Agnieszka Partyka-Wiej. W pierwszej części spotkania odbył się koncert przygotowany przez uczniów ze Szkół Muzycznych w Gdowie i Wieliczce. Międzyszkolnej Orkiestrze przewodniczył Adam Czyżowski, Dyrektor Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Gdowie.

Następnie Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas z Dyrektor Gdowskiego Centrum Obsługi Oświaty Julitą Natkaniec złożyli życzenia i podziękowania za ciężką pracę dyrektorom i nauczycielom oraz wręczyli listy gratulacyjne pedagogom, którzy uzyskali kolejny stopnień awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego i nauczyciela dyplomowanego. Swe życzenia dla wszystkich pedagogów przekazał także Prezesa Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Gdowie, Józef Obrał.

W drugiej części spotkania swój program artystyczny zaprezentowały przedszkolaki z Książnic oraz uczniowie ze starszych klas, którzy przygotowali humorystyczną wersję szkolnej Familiady, wykazując się wiedzą z życia szkoły.

Spotkanie zakończył poczęstunek, który przygotowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Książnicach wraz z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich.

źródło: spksiaznice.edupage.org/

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content