Gminna Biblioteka Publiczna w Gdowie zaprasza po przerwie

W związku z poluzowaniem obostrzeń wydanych przed rząd, Gminna Biblioteka Publiczna w Gdowie znów zaprasza w swoje progi. Książki można wypożyczyć i oddać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.

Obecna pora roku sprzyja czytaniu książek jak żadna inna, długie, chłodne wieczory i szybko zapadający zmrok, często zatrzymują nas w domu ograniczając aktywność na świeżym powietrzu. Warto ten czas dobrze wykorzystać. W bibliotece każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno najmłodsi jak i najstarsi czytelnicy.

Wśród wielu nowości możemy znaleźć takie pozycje jak „Motyw ukryty” Katarzyny Bondy i Bogdana Lacha, „Kwestia ceny” Zygmunta Miłoszewskiego, „Relikwiarz” Elżbiety Bielawskiej czy utwory zagranicznych autorów: Samanthy Downing „Moja doskonała żona”, Simona Becketta „Chemia śmierci” czy Sarah Hilary „Ciszej niż śmierć”. 

Przypominamy także, że w Niegowici trwa przenoszenie fillii Gminnej Biblioteki Publicznej do nowo odrestaurowanej placówki w szkole podstawowej.

Zachęcamy do odwiedzenia facebooka biblioteki, gdzie znajdziesz aktualne informacje ważne dla Czytelników.

A jak już się wybierzesz z książkami lub po książki, możesz ze sobą zabrać zebrane nakrętki plastikowe. Przypominamy, że Centrum Wolontariatu prowadzi zbiórkę nakrętek, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Weroniki Płonki z Fałkowic. Pudełko z zakrętkami znajduje się przed wejściem do biblioteki, w przedsionku.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content