Głosy mają moc. W Niegowici stanął nowy paczkomat

W styczniu br informowaliśmy na naszym portalu zobacz tutaj, że można oddawać głosy na stronie firmy Inpost, jeśli chcemy, aby ustawiono kolejny paczkomat w okolicy. Wówczas wg głosowania największe szanse miały Cichawa i Niegowić.

Wygląda na to, że się udało, gdyż w Niegowici, obok pizzerii „Pod Kasztanami” od kilku dni działa już nowe urządzenie, dzięki któremu możemy szybko i wygodnie nadawać i odbierać paczki. Z urządzenia można korzystać przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

„Bardzo się cieszę, że mamy nowy paczkomat. Do Niegowici mam bliżej niż do Gdowa, więc z pewnością częściej będę korzystać z tej lokalizacji. Od dawna korzystam z paczkomatów, nawet przekonałam do tego moich rodziców, którzy nie zawsze chętnie poznają techniczne nowinki. Polecam też aplikację na telefon, dzięki której można odbierać paczki bezdotykowo, nie muszę ani stać w kolejce do paczkomatu, co w Gdowie mi się zdarzało, ani nie muszę wpisywać na klawiaturze numeru telefonu i kodu odbioru. Zainstalowałam tą aplikację w momencie, kiedy pandemia szalała najbardziej, i już zawsze z niej korzystam, to naprawdę wygodne rozwiązanie. Do tej pory odbierałam tylko paczki, 2 tygodnie temu po raz pierwszy nadałam paczkę w paczkomacie, i okazuje się, że nie jest to wcale skomplikowane. Polecam”– mówi nasza rozmówczyni pani Katarzyna.

Przypominamy, że te terenie naszej gminy paczkomaty znajdują się w Gdowie (ul. Cegielniana, ul. Młyńska i ul. Warneńczyka obok marketu Hitpol) a także w Świątnikach Dolnych.

Na stronie Inpost można zgłosić lokalizację na nowy paczkomat, na którą będzie można oddawać głosy. Wcześniej warto zapoznać się z warunkami jakie muszą być spełnione, aby urządzenie mogło stanąć w wybranym miejscu.

zobacz tutaj

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content