GDÓW. Wieczór Kolęd w Sanktuarium Matki Bożej Gdowskiej.

Gdowski chór Tutte le Corde oraz chóry i międzyszkolne orkiestry symfoniczne i dęte szkół muzycznych z Gdowa i Wieliczki, a także uczniowie gdowskiej szkoły podstawowej wystąpią podczas WIECZORU KOLĘD w sobotę 21 stycznia 2023 r. o godzinie 18:45 w Sanktuarium Matki Bożej Gdowskiej. Do udziału w tym wyjątkowym koncercie zaprasza Dyrektor Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie. 

Świąteczny koncert rozpocznie się po Mszy Świętej Wieczornej występem Międzyszkolnej Orkiestry Symfonicznej, Międzyszkolnej Orkiestry Dętej Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia  w Gdowie oraz Zespołu Szkół Muzycznych w Wieliczce pod dyrekcją pana Adama Czyżowskiego. 

Następnie przed gdowską publicznością wystąpi Tutte le Corde pod dyrekcją Elżbiety Gawryszewskiej. Zaprezentuje się chór Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie przygotowany przez Elżbietę Gawryszewską oraz Zespołu Szkół Muzycznych w Wieliczce, który do występu przygotował pan Piotr Kiełbinski. 

Wieczór z kolędą zakończy występ uczniów klasy IB Szkoły Podstawowej imienia Świętego Jana Kantego w Gdowie pod okiem pani Katarzyny Ciężarek. 

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content