Gdów przyłącza się do zbiórki funduszy dla Klaudii Mistarz

Już w najbliższą niedzielę, tj 27.09.2020 r, Gdów przyłącza się do akcji pomocy rodzeństwu: Klaudii i Kubie, którzy cierpią na mózgowe porażenie dziecięce.

Klaudia to 14 letnia dziewczynka, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Ma problem z chodzeniem i mową, jest po wielu operacjach. Obecnie  jest leczona u dr. Feldmana, w roku 2018 przeszła operację w USA na 2 biodra, kolano i stopę. Koszt tego to 400 tys zł. Obecnie Klaudię czeka kolejna operacja kolana i stopy, a jej koszt to ok 140 tys zł.

Klaudia ma 2 braci: Michał jest zdrowym dzieckiem, zaś 8 letni Kuba choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Chłopczyk również potrzebuje ciągłej, intensywnej  neurorozwojowej rehabilitacji. Tak jak u Klaudii, koszty leczenia Kuby, czyli wizyty u logopedów, psychologów i innych specjalistów są ogromne.

Wiemy, że Gdów umie pomagać i robi to w sposób najlepszy, co wielokrotnie zostało udowodnione. Dziękujemy Wszystkim dobrym sercom za wsparcie, w tym hurtowni spożywczej Trokos Sp. j. za zaangażowanie w niesienie pomocy. Dlatego w niedzielę, 27 września 2020, czekamy na Was od 8:30 vis a vis kościoła, na ulicy Myślenickiej w Gdowie – z kiermaszem pełnym ciast-mówi wolontariuszka Magda– Wszystkich chętnych do pomocy przy organizacji kiermaszu i do pieczenia ciast – zapraszamy serdecznie. Prosimy o kontakt pod numer: 602 553 243.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content