Gdów przyłącza się do walki Ksawerego z SMA! Kiermasz Ciast i różności już w najbliższą niedzielę

Mając w pamięci akcję ze szczęśliwym finałem „Razem Dla Marysi”, Gdów wspiera małego Ksawerego, który także walczy z SMA. 

Już w najbliższą niedzielę, w dniu odpustu parafialnego, odbędzie się w Gdowie kiermasz ciast i różności. Cała zebrana kwota zasili konto zbiórki.

Osoby, które chciałyby wspomóc organizatorów kiermaszu i upiec ciasto zapraszamy do kontaktu z Magdą- tel. 880 108 777 lub z Aleksandrą: 574 074 101.

Kiermasz rozpocznie się o godz. 8.30 a stoiska ustawione będą vis a vis kościoła, na ul. Myślenickiej.

Ksawery, podobnie jak Marysia Miąsko, może skorzystać z terapii genowej, nazywanej najdroższym lekiem świata za ponad 9 milionów złotych. Musimy się bardzo spieszyć! Mamy najwyżej 3 miesiące…

Kiedy pół roku temu na Siepomaga ruszały pierwsze zbiórki za 9 milionów dla dzieci walczących z SMA, moje serce krwawiło z żalu, że dla Ksawerego jest już za późno, bo on właśnie kończył 2 latka, a ta terapia w USA mogła być przeznaczona tylko dla dzieci młodszych. Na szczęście w ostatnich tygodniach została również dopuszczona w Europie i zmieniło się kryterium z wiekowego na wagowe – dziecko nie może być cięższe niż 21 kg. Mojemu synkowi zostało 5 kilogramów, żeby się zmieścić w tym przedziale… – opowiada mama chorego chłopca

Poznaj historię małego wojownika www.siepomaga.pl/sma-ksawery

Możesz pomóc na różne sposoby: wpłacając pieniądze na zbiórkę np. przez portal Siepomaga, dokonując zakupów na niedzielnym kiermaszu, piekąc ciasto na ten kiermasz lub po prostu… udostępniając informację. Im więcej osób dowie się o niedzielnej akcji w Gdowie, tym więcej pieniędzy uda się zebrać dla Ksawerego. 

 

 

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content