Fundacja MK12.31 i firma Teleakces.com pomagają mieszkańcom Ukrainy, którzy znaleźli schronienie na terenie Gminy Gdów

Fundacji MK12.31 również włączyła się w pomoc mieszkańcom Ukrainy, którzy znaleźli schronienie na terenie Gminy Gdów.

W siedzibie Fundacji na ul. Myślenickiej, naprzeciwko Kościoła w Gdowie, codziennie w godzinach 15.00- 20.00, wszystkie osoby z Ukrainy, potrzebujące wsparcia, mogą zaopatrzyć się w żywność, środki higieniczne, lekarstwa a także ubrania, również w tych godzinach przyjmowane są dla nich dary.

Najbardziej potrzebne są konserwy, kasze, ze środków higienicznych antyperspiranty, kremy dla dzieci i kobiet, brakuje również odzieży dla nastolatków, szczególnie chłopców. Każdy kto chciałby pomóc w wydawaniu darów może zgłosić się do fundacji w godzinach otwarcia.

 

W akcję pomocy dla mieszkańców z Ukrainy włączyła się również firma Telakces.com.

– Zbieramy w naszych sklepach w całej Polsce używane, ale sprawne telefony, które zostaną przekazane potrzebującym Ukraińcom. Wiemy jak ważny jest kontakt ze światem, z bliskimi dla każdego Ukraińskiego Obywatela. Dlatego zapraszamy wszystkich klientów, którzy nie potrzebują już swoich używanych telefonów, chcą je oddać i pomóc potrzebującym uchodźcą  do naszych sklepów. – informują członkowie zespołu Teleakces.com.

Sklep tej firmy znajduję się w Gdowie na  ul. Cegielnianej 1400, tam mieszkańcy naszej gminy mogą oddać telefony potrzebującym.

#pomagajmy#solidarnizukrainą.

Źródło: Telakces.com , MK 12.31 ; 

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content