Fundacja MK 12.31 zaprasza do udziału w kiermaszu charytatywnym.

W najbliższą niedzielę, 27 marca 2022 w siedzibie Fundacji MK 12.31 odbędzie się kiermasz charytatywny na pilną operację małego serduszka Matyldy Różak.

Matylda urodziła się z ekstremalnie ciężką wadą serca – atrezją tętnicy płucnej typu IV. Lekarze mówią wprost: w Polsce nie ma dla naszej córeczki ratunku! Jedyną szansą, żeby ocalić życie Matyldzi, jest kolosalnie droga operacja. Lekarze niestety powiedzieli nam wprost – przy takiej wadzie nie otrzymamy pomocy w Polsce. Musimy szukać pomocy za granicą – w USA. Naszym jedynym ratunkiem, żeby ocalić życie naszej córeczki, jest kosztowna operacja i leczenie, na które niestety nas nie stać – mówią rodzice Matyldy i dodają:

Niestety los zgotował naszej najmniejszej córeczce okrutny los, a nas postawił w sytuacji bez wyjścia Dlatego jako rodzice patrzący, jak ich najukochańsze maleństwo powoli słabnie i traci szansę na normalne życie, błagamy Was o pomoc dla Matyldzi. To nasza jedyna nadzieja. Już 04.04.2022 mamy wylot do USA a pieniędzy jeszcze trochę brakuje dlatego z całego serca dziękujemy za pomoc i zainteresowanie naszą córeczką.

Wszystkie chętne osoby do pomocy i pieczenia ciast proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 609 27 27 27.

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content