Fiberway: Szybki Internet Światłowodowy w Gdowie

artykuł sponsorowany

Światłowód – co to takiego?

Internet Światłowodowy to usługa świadczona za pośrednictwem światłowodu zakończonego bezpośrednio w Twoim lokalu (FTTH).  Kabel światłowodowy składa się ze szklanego włókna otoczonego tworzywem sztucznym. Transmisja w takim kablu odbywa się za pomocą światła.

Technologia ta łączy mieszkanie klienta bezpośrednio z punktem dystrybucyjnym dostawcy, co gwarantuje najwyższa jakość świadczonych usług z uwagi na brak przeszkód, które mogą niekorzystnie wpływać na transfer. Nie musisz już się zastanawiać, czy Twój Internet będzie działał szybko w godzinach największego obciążenia sieci albo podczas trudnych warunków atmosferycznych. Najdoskonalsze medium transmisyjne, jakim jest światłowód, zapewnia stabilną i niezawodną pracę w każdych warunkach.

Firma Fiberway, kontynuując swoją ekspansję na lokalnym rynku, wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na nowoczesne usługi telekomunikacyjne. W Gdowie już w najbliższych dniach umożliwimy korzystanie z dostępu do Internetu o prędkości nawet 640 Mb/s. Dla tych, którzy posiadają telefon stacjonarny i chcą zachować swój numer telefonu, przygotowaliśmy także ofertę, w której abonament miesięczny za jego utrzymanie oraz 30 minut na rozmowy z numerami stacjonarnymi wynosi jedynie 3 zł miesięcznie.

Wszyscy zainteresowani usługami Fiberway w technologii światłowodowej będą mogli skorzystać także z dostępu do telewizji cyfrowej, w której  dostępnych jest nawet 137 kanałów (w tym 97 w jakości HD).

Inwestycją zostały objęte m.in. ulice Krakowska, Wiedeńska, Głowackiego, Grażyńskiego, Pułaskiego, Tyssowskiego, Powstańców Krakowskich, Solskiego, Rynek, Dembowskiego, Bocheńska, Asnyka, Cegielniana, Staszica, Słowackiego, Górna, Wygon, Lekarskiej, Szkolnej, Krzywoustego, Cmentarnej oraz część ulicy Grzybowskiej, Myślenickiej, Polnej, Młyńskiej, Łapanowskiej, a także część Bilczyc i Nowej Wsi. Zasięg planowanej inwestycji można sprawdzić na stronie www.fiberway.pl/zasieg

Dla wszystkich klientów, chcących skorzystać ze wszystkich trzech usług w pakiecie (Internet + telefon + telewizja) przy zawarciu umowy na okres 24 miesięcy, przewidzieliśmy rabat w wysokości 50% na usługę dostępu do Internetu przez cały okres trwania umowy.

Osoby korzystające z dostępu do usług bezprzewodowych znajdujące się w zasięgu  światłowodu, będą mogły zawrzeć nową umowę na dostęp do usług w nowej technologii.

Podłączenie do naszej sieci nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Abonenci ponoszą wyłącznie opłatę aktywacyjną i miesięczny abonament.

W celu umówienia bezpłatnej i niezobowiązującej wizji technicznej zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 123 12 12 13 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -18:00 i w soboty w godzinach 8:00 – 16:00

fb.com/fiberyourway

 

Fiberway Sp. z o.o. to lokalna firma telekomunikacyjna mająca swoje korzenie w powiecie wielickim, z główną siedzibą w Niepołomicach. Firma otrzymała tytuły:

–  Mocnej Firmy Godnej Zaufania 2015 r, a w rankingu kilkudziesięciu tysięcy firm zajęła bardzo wysokie 9 miejsce.

– Gepard Biznesu 2015 Branży Telekomunikacyjnej, gdzie uplasowała się na pierwszym miejscu.

Zdobyte w 2014 roku środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego umożliwiły firmie wybudowanie nowoczesnej sieci światłowodowej w obrębie gmin Niepołomice i Kazimierza Wielka.

 

Jak wygląda Fiberway dzisiaj?

– dostawca Internetu, telefonu dla domu i firmy w technologiach bezprzewodowych i światłowodowych oraz usług dodanych,
– kilkudziesięcioosobowy zespół specjalistów z dziedziny telekomunikacji, IT, budownictwa, marketingu i sprzedaży,
– rozległa sieć telekomunikacyjna w powiecie wielickim, bocheńskim, myślenickim i kazimierskim.

 

Lokalność – to nasza siła!

Kapitał naszej firmy to w 100% polskie, prywatne fundusze udziałowców. Zysk z prowadzonej działalności jest nieustannie reinwestowany w naszym regionie w rozwój sieci. W zdecydowanej większości nasi kooperanci, dostawcy i podwykonawcy to lokalne firmy o polskim kapitale. Wierzymy, że nasza lokalność pozwala na zaoferowanie dobrze dopasowanych do potrzeb usług, a także szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content