Ferie z Centrum Kultury

Na czas ferii zimowych Centrum Kultury przygotowało specjalną ofertę na zajęcia dla dzieci. Spośród przygotowanych atrakcji można wybrać m.in wyjście do kręgielni, wycieczkę do kina, zajęcia na hali sportowej czy warsztaty kulinarne z KGW Bilczyce. Po raz pierwszy Centrum zaprasza na warsztaty z artystami zrzeszonymi w grupie artystycznej Gdów-Art, i tu będzie można wziąć udział m.in: w zajęciach plastycznych, warsztatach projektowania mody, nauce haftowania, czy warsztatach fotograficznych.

Już od trzech lat w czasie ferii zimowych Centrum Wolontariatu przy współpracy z Centrum Kultury organizuje dla wszystkich chętnych dzieci wymianę książki dziecięcej. Obok znanych już atrakcji jak kącik malowania twarzy, kącik czytania bajek, konkursów z nagrodami, w tym roku odbędzie się także wspólne tworzenie komiksu z Panem Jakubem z grupy Gdów-Art.

Na zakończenie ferii Centrum Kultury zaprasza na bal karnawałowy, który odbędzie się w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie, w sobotę 26 stycznia. Gościem specjalnym balu będzie Lady Fama.

Zapisy odbywają się w Centrum Kultury w Gdowie, lub pod nr telefonu: 12 251 43 67, 512 186 807

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content