Europejski Dzień Sportu Szkolnego w Jaroszówce i Wiatowicach

W piątek 30 września, obchodzono Europejski Dzień Sportu Szkolnego (European School Sport Day – ESSD). Udział w tym międzynarodowym wydarzeniu wzięły szkoły z terenu gminy Gdów: Szkoła Podstawowa w Jaroszówce oraz Szkoła Podstawowa w Wiatowicach.

Zrealizowaliśmy ruchomy plan lekcji dla klas 0-III, zabawy z Akademią Krokieta i Lamy i wiele innych atrakcji. Pamiętaliśmy by w tym dniu zadbać o wygodny strój i pełnowartościowe śniadanie. Było przede wszystkim mnóstwo ruchowych zabaw i radości. Dzieci były w pełni zaangażowane i tak szybkie, że ciężko było uchwycić je na zdjęciach. – czytamy na stronie szkoły w Jaroszówce.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, który jest najlepszym podsumowaniem tego wyjątkowego dnia. https://www.facebook.com/spjaroszowka/videos/392930413042826 

 

30 września nasza placówka świętowała Europejski Dzień Sportu Szkolnego. To wspaniała inicjatywa, która zachęca do wspólnej zabawy i promocji aktywności fizycznej.

Tego dnia w naszej szkole w klasach 1-3 obowiązywał wyjątkowy harmonogram dnia- RUCHOWY PLAN LEKCJI, który przygotowała akademia Krokieta i Lamy. Była zumba, zwinnosciowy tor przeszkód oraz integracja w ruchu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę. – czytamy na stronie szkoły w Wiatowicach.

Zachęcamy również do obejrzenia filmów, z tego wydarzenia.

https://www.facebook.com/watch/?v=496395865369427

https://www.facebook.com/watch/?v=491127992887186

Źródło: SP Jaroszówka, SP Wiatowice.

 

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content