Dzieciaki z naszej gminy odbyły niezwykły trening piłkarski.

W ramach projektu ,,Trenuj z Mistrzem” realizowanego przez Fundację Sportowcy Dzieciom uczniowie ze szkół podstawowych z Bilczyc, Gdowa, Książnic, Marszowic, Winiar, Zręczyc wzięli udział w specjalnym treningu z pierwszą drużyną Cracovii.

Uczniowie na żywo mogli zobaczyć m.in Piotra Polczaka, Grzegorza Sandomierskiego czy Bartosza Kapustkę – który w swoim debiucie w piłkarskiej reprezentacji Polski strzelił gola.

Dzieciaki było zachwycone, gdyż to one wcieliły się w role napastników. Nawet chłód oraz krople deszczu spadające z nieba nie przeszkodziły im w treningu.

Po zajęciach uczestnicy mogli sobie zrobić zdjęcia z piłkarzami, otrzymali pamiątkowe plakaty oraz bezpłatne kupony na sobotni mecz Cracovii z Pogonią.

 

Impreza pod nazwą „Trenuj z mistrzem – Podaruj oddech” ma dać dzieciom radość i spełnienie marzeń obcowania z ich idolami. Przez cały czas trwania imprezie będzie towarzyszyć loteria  dla dzieci oraz aukcja cennych pamiątek sportowych. Dzieci i młodzież, a nawet starsi bramkarze mogą wspólnie trenować z gwiazdami polskich klubów, mogą z nimi rozmawiać, zasięgnąć porad, zrobić wspólne zdjęcie, wziąć autograf. Każdy z uczestników może wziąć udział w konkursach i loteriach a na koniec zagrać w meczu przeciw ekipie złożonej z ligowców i licytować cenne pamiątki – bluzy bramkarskie, rękawice, koszulki i inne piłkarskie pamiątki.

 

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content