Dwa dni tenisowych atrakcji w gminie Gdów

Dwa dni tenisowych atrakcji czeka na miłośników tenisa stołowego w naszej gminie.

W piątek, 23 października w Gminnej Hali Sportowej odbędzie się Piknik sportowo – rodzinny, dla grup zorganizowanych. Na grupy dzieci z przedszkoli i szkół będzie przygotowana strefa atrakcji, a w niej animacje, gry i zabawy oraz gry wielkoformatowe. Piknik rozpocznie się o godz. 10:00, wstęp bezpłatny. Kontakt Paulina Krużel 600882394.

Natomiast w sobotę, 24 października odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży. Turniej odbędzie się w pięciu kategoriach: skrzat, żak, młodzik, kadet oraz junior z podziałem na chłopców i dziewczynki.

Organizatorem turnieju jest Ministerstwo Sportu, Gmina Gdów oraz Uczniowski klub Sportowy Gryf Gdów. Każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal, a na zwycięzców czekają puchary i nagrody rzeczowe.Organizatorzy zapewniają również rakietki do tenisa stołowego oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Udział w turnieju jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia należy dokonać do 22 października  poprzez  formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod numerem: 600 882 394.

Warunkiem udziału w Turnieju jest oddanie w Biurze Zawodów (czynne w dniu imprezy od godz. 8.30) przed startem wypełnionego Oświadczenia o stanie zdrowia zawodnika niepełnoletniego / zawodnika pełnoletniego oraz oświadczenie uczestnika zajęć w związku ze stanem epidemii COVID-19. Druki Oświadczeń będą dostępne w dniu zawodów w Biurze Zawodów.

UWAGA! Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży odbędzie się z zachowaniem odpowiednich wytycznych i zasad bezpieczeństwa. W przypadku zmiany obostrzeń dotyczących sytuacji epidemiologicznej, informacje o imprezie będą aktualizowane.

 

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content