Dawka wiedzy o zdrowym trybie życia- akcja „Żyj zdrowo” za nami

11 marca w Hotelu Oriza w Gdowie odbyła się akcja „Żyj zdrowo!”. Mój Gdów był jednym z patronów medialnych tego wydarzenia. W czasie spotkania propagowano zdrowy i aktywny tryb życia. Gości powitała pani Barbara Stańczewska, menadżer Hotelu Oriza, a całe spotkanie poprowadził aktor Teatru Bagatela w Krakowie- pan Krzysztof Bochenek. 

W czasie czterech godzin swoje wykłady wygłosiło sześciu specjalistów. Pierwsza prelekcja pani Doroty Włodzimirow, dotyczyła cukru, a dokładniej jego roli w naszej diecie. Następnie pani Joanna Witkowska, instruktor pilates z klubu FitAs, zachęcała do wysiłku fizycznego.  „Niewidzialni sprzymierzeńcy zdrowia w domu i ogrodzie” to temat zaprezentowany przez Panią Elżbietę Duran, która na co dzień prowadzi Małopolskie Centrum Mikroorganizmów, promuje naturalne technologie wspierania zdrowia i rolę probiotyków w naszym życiu. Ponadto dietetyczka Marta Lutak zachęcała do zmiany nawyków, Piotr Zawała opowiadał o walce ze smogiem oraz o tym, jak zanieczyszczenie powietrza wpływa na nasze zdrowie. Na zakończenie wykładów Adam Szostak przekonywał, że z ćwiczeń można czerpać radość.

Między wykładami goście mieli możliwość poznać prezentowane produkty i usługi z bliska oraz porozmawiać ze specjalistami w cztery oczy. Swoje stanowiska miały dietetyczki: Marta Lutak oraz Agnieszka Kupczyk, które oprócz odpowiadania na pytania i udzielania rad dokonywały pomiaru składu ciała analizatorem. Swoje miejsce miało także Studia Figura z Wieliczki, które prezentowało urządzenia odchudzające i suplementy wspomagające odchudzanie. Była także możliwość konsultacji z trenerami personalnymi oraz porozmawiania z  doradcą wspierania zdrowia naturalnymi technologiami. Na kolejnym stanowisku można było pooglądać naturalne kosmetyki na bazie aloesu i suplementy wspomagające zdrowe oczyszczanie.

W między czasie w sali klubu FitAs odbył się  „Maraton fitness w stylu lat 80-tych”.

Hotel Oriza przygotował dla gości catering, oczywiście zdrowy, dietetyczny i smaczny. 

Wśród przybyłych gości rozlosowano wiele nagród, m.in: karnety do klubu fitness, konsultacje dietetyczne, warsztaty kulinarno-edukacyjne dla wybranej grupy dzieci z dowolnie wskazanego przedszkola, tygodniowy catering dietetyczny.

Duża grupa słuchaczy dowodzi, że temat zdrowego stylu życia jest jak najbardziej pożądany wśród mieszkańców naszej gminy oraz okolicznych miejscowości.

 

 

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content