D-WAVE zaprasza na Dance Party 6 i 7 sierpnia w Gdowie

Będzie CZADOMAN, FEEL, IMMERSJA I ATRAMENT. Ale to nie koniec atrakcji, zarówno w sobotę jak i w niedzielę odbędzie się dance party, na które zaprasza Mateusz Tabak, znany jako DJ D-WAVE.  Poznajmy bliżej Dj`a przy którym będzie się bawić gdowska publiczność. 

Zaangażowany, doświadczony, przepełniony energią i pasją do muzyki DJ pochodzący z Mysłowic. Wielokrotny uczestnik i finalista prestiżowych konkursów Dj’skich, finalista Plażowych Mistrzostw Polski DJ’ów 2016! Cechuje go nienaganna technika miksowania i wypracowany latami doświadczeń muzyczny styl. Wszystko to składa się na dobre technicznie sety w połączeniu z zadowoleniem wybrednych klubowiczów! D-WAVE to świeża krew w naszej energicznej rodzince. Z marką Energy 2000 związany od 2017 roku; Rezydent Sali Głównej Energy 2000 Katowice

– czytamy na stronie Energy 2000 Katowice. Więcej na temat D-Wave`a  można znaleźć na profilu na FB TUTAJ.

Tymczasem zapraszamy w pierwszy weekend sierpnia na Święto Ziemi Gdowskiej. W sobotę dyskoteka potrwa od godziny 22. do 2.00 w nocy, a w niedzielę od godziny 21:30 do 24.00. Już dzisiaj zapraszamy i życzymy udanej zabawy na gdowskim Zarabiu!

Szczegóły na plakatach oraz TUTAJ.

***

Organizatorami wydarzenia są Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie oraz „Solny Catering”. Partnerami Zakład Gospodarki Komunalnej w Gdowie Sp. z o.o., OSP Gminy Gdów, Klub Sportów Walki Baca K-1 Gdów. Patronat medialny nad Świętem Ziemi Gdowskiej objęli „Dziennik Polski”, Portal „Koncertomania”, „Radio Plus”, „TVP3 Kraków” oraz portal „MójGdów.pl”. Sponsorami wydarzenia są: „Smokoland” oraz „FiberLink”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Energy2000, D-Wave. Centrum Kultury w Gdowie. 

 

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content