Czy już zgłosiłeś swój udział w konkursie na Bukiet Zielny Ziemi Gdowksiej?

Przypominamy, że trwa nabór zgłoszeń do konkursu na Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej. Zagłoszenia pobrane ze strony www.ck.gdow.pl można przesłać mailem na adres konkursy@ck.gdow.pl lub przynieść osobiście do Centrum Kultury w Gdowie, do piątku 14 sierpnia, do godziny 12-tej.

Bukiety należy oddać do oceny w dniu 15 sierpnia od 8.30 do 9.30 na stoisku obok Sanktuarium Narodzenia NMP w Gdowie. Stoisko oznaczone będzie napisem „Konkurs-Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej”.

Od godziny 9.30 będą trwały obrady jury. Od 10.30 będzie można odebrać bukiet. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi w Centrum Kultury w Gdowie o godzinie 12.15.

Konkurs adresowany jest do Pań działających w Kołach Gospodyń Wiejskich w Gminie Gdów (każde Koło może zgłosić jeden bukiet) oraz do Rodzin z Dziećmi zamieszkałych na terenie Gminy Gdów.

Bukiety zgłoszone przez KGW będą oceniane w kategorii „Tradycyjny bukiet zielny” lub „Profesjonalny bukiet zielny”, natomiast przygotowane przez rodziny ocenimy w kategorii „Rodzinny bukiet zielny”.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminę Gdów, Centrum Kultury w Gdowie oraz  sponsorów: Kuter Port, Dom w Polach (nauka jazdy konnej),  Zajazd Szałas oraz Dorbud (PSB Mrówka Niepołomice).

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z Regulaminem Konkursu 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content