Chciałbyś nauczyć się języka obcego? Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa

Skończyłeś 50 lat? Chciałbyś nauczyć się języka obcego? Potrzebujesz dofinansowania do kursu? Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie nieustannie realizuje projekty Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa. Od 1 kwietnia z dofinansowania mogą korzystać wyłącznie osoby pracujące, które ukończyły 50 rok życia.

Nauka języków obcych wielu przysparza kłopotów. Warto wybrać odpowiedni dla siebie tryb nauki i skorzystać z dostępnych form uczenia. Zajęcia indywidualne, konwersacje, spotkania w grupie czy zdalna nauka z lektorem to tylko niektóre z usług rozwojowych w ramach projektu Kierunek Kariera. Warto podjąć wyzwanie i bez względu na wiek rozpocząć naukę języków obcych, zwłaszcza, że w ramach projektu można skorzystać z dofinansowania do 85% kosztów usługi. W Bazie Usług Rozwojowych do wyboru pozostają nie tylko najpopularniejsze języki urzędowe, ale także wiele innych. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy ukończyli 50-ty rok życia do podjęcia wyzwania językowego!

Więcej informacji o tym jak zgłosić się do projektu dostępne na stronie internetowej projektu „Kierunek Kariera”. Aby zgłosić się do projektu wystarczy kliknąć w zakładkę „Zgłoś się”.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Foto: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. 

 

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content