Charytatywny kiermasz zniczy, ciast i różności na rzecz rodziny Pędzik z Kunic

W niedzielę Fundacja MK.12.31 organizuje charytatywny kiermasz zniczy, ciast i różności na rzecz rodziny Pędzik z Kunic.

W 2016 roku, Pan Marcin spadł z dachu. Diagnoza: Tetraplegia -paraliż czterokończynowy. Właściwie rokowania były żadne, ale jego duch walki, mądrzy lekarze i rehabilitanci oraz wspaniała atmosfera rodzinna, potrafili wskrzesić go do życia.

Kiedyś leżący jedynie, dziś już jeździ na wózku. Pan Marcin jest również ojcem 6-letniego Alana, który ma zdiagnozowane wodogłowie.

Alanek urodził wcześniakiem w 28 tygodniu. Po urodzeniu doznał wylewów 4 stopnia, co spowodowało dużą niepełnosprawność umysłowo – fizyczną. Alanek tym samym, wymaga ciągłej opieki a przede wszystkim rehabilitacji.

W gospodarstwie domowym zatem są dwie osoby wymagające stałej opieki i Pani Agata, żona Pana Marcina, która przez całą dobę pełni opiekę nad synkiem i mężem.

Do końca listopada 2020, wszelkie wpłaty na konto Fundacji MK 12.31, zostaną przekazane na rzecz Rodziny Pędzik z Kunic.

Kiermasz charytatywny na rzecz Rodziny Pędzik z Kunic będzie się odbywał co tydzień w październiku i wszystkie wówczas zebrane pieniądze zostaną przekazane na Podopiecznych Fundacji MK 12.31 czyli Państwa Pędzik z Kunic.

Pomóżmy ułatwić im życie!
 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content