5-6 sierpnia odbędzie się zbiórka pieniężna na rehabilitację Marcina Pędzika. Centrum Wolontariatu szuka chętnych do pomocy

W czasie Święta Ziemi Gdowskiej w dniach 5-6 sierpnia wolontariusze Centrum Wolontariatu w Podolanach będą prowadzić zbiórkę funduszy na dalsze leczenie i rehabilitację mieszkańca Kunic, Pana Marcina Pędzika. Dotychczasowa rehabilitacja przynosi rezultaty. Jednak, aby pan Marcin mógł być osobą samodzielną, nie potrzebującą pomocy osób trzecich, jak to jest dziś, konieczna jest jej kontynuacja. Także syn pana Marcina, Alanek, który urodził się jako wcześniak z komplikacjami musi być cały czas rehabilitowany.

Każdy kto zechce pomóc proszony jest o podejście w czasie Święta Ziemi Gdowskiej na Zarabiu do namiotu Fundacji Osób Niepełnosprawnych, gdzie wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszki.

Ponieważ wciąż brakuje wolontariuszy, osoby chętne do pomocy (min. na dwie godziny w któryś dzień) proszone są o kontakt pod numerem telefonu 882 175 894 lub poprzez FB Centrum Wolontariatu.

Możesz pomóc już dziś wpłacając pieniądze na podane konto. Zebrane środki będą przeznaczenie na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Pana Marcina.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content