Centrum Medyczne MASZACHABA zaprasza na bezpłatną mammografię, zapisz się już dziś

W mammografii finansowanej przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi można wziąć udział niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Do badania uprawnione są Panie w wieku 50-69 lat (urodzone w latach: 1971-1952), które są ubezpieczone i nie były leczone z powodu raka piersi, a także:

  •  nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy,
  •  lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Przypominamy o badaniu Paniom, które nigdy nie wykonywały mammografii!
Informujemy, iż w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań oraz personelu medycznego badania są wykonywane z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego w zakresie wyposażenia techników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta.

W pracowni mogą jednocześnie przebywać tylko dwie Panie, co zapewnia możliwość utrzymania niezbędnego dystansu. Przed badaniem Panie proszone są o wypełnienie ankiety.
Do dyspozycji Pań są środki do dezynfekcji rąk. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej lub przyłbicy, a także w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.
Zachęcamy uprawnione Panie do zgłoszeń na bezpłatne badanie profilaktyczne.
Tylko systematyczność w przestrzeganiu terminów kolejnych badań mammograficznych pozwala na wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby, pozwalając rozpocząć natychmiastowe i skuteczne leczenie, które daje niemal 100 % gwarancję powrotu do zdrowia.

Zapraszamy na badania:
11 lutego 2021 – G D Ó W
– parking Ośrodka Zdrowia, Gdów 402 (ul. Młyńska 402)
– badania od 9.00 do 16.00
Informacja-rejestracja: 12 6330218, 503 777 651
MAMMOGRAFIA – badam się!

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content