Centrum Kultury zaprasza na spotkanie z aktorem

Realizacja projektu „Poznaj Magię Teatru” dobiega końca. Przed nami ostatni punkt programu: spotkanie ze znanymi aktorami teatralnymi. Miło nam poinformować, że naszą gminę odwiedzą aktorzy Teatru Bagatela: Magdalena Walach, znana szerszej publiczności z małego ekranu (wystąpiła m.in w „Pensjonat pod Różą”, „Komisarz Alex”, „M jak Miłość”, „Twarzą w Twarz”), a także Krzysztof Bochenek, od lat zaprzyjaźniony z gminą Gdów, wieloletni prowadzący Święto Ziemi Gdowskiej i Festiwal Osób Niepełnosprawnych w Podolanach.

Na spotkanie obowiązują zapisy, które prowadzi Centrum Kultury w Gdowie (tel. 512 186 807), a odbędzie się ono w piątek 18 września 2020 roku o godz. 17.00 w remizie OSP w Bilczycach. Wstęp jest bezpłatny. W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy naszej gminy.

Przypominamy, że w ramach projektu „Poznaj Magię Teatru” w sześciu miejscowościach naszej gminy odbyły się warsztaty plastyczne o tematyce teatralnej, miały miejsce przedstawienia mobilne realizowane przez Studio Teatralne Krak-Art. Ponadto uczestnicy projektu uczestniczyli w wycieczce do krakowskiego Teatru Groteska, gdzie oglądnęli przedstawienie „Kot w Butach” oraz wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez aktorów.

Odnośnie zbliżającego się spotkania z Bilczycach przypominamy, że w pomieszczeniach zamkniętych obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką lub inną częścią odzieży, np. apaszką. Organizatorzy proszą o przestrzeganie obowiązujących przypisów.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content