Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej – termin zgłoszeń mija 12 sierpnia

Już po raz trzeci z okazji Święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny Centrum Kultury w Gdowie zaprasza do udziału w konkursie „Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej”. Czekają atrakcyjne nagrody, należy się jednak pospieszyć z wysłaniem zgłoszenia, gdyż termin zgłaszania bukietów upływa już w piątek 12 sierpnia. 

Aby zgłosić bukiet do konkursu należy:

  • wypełnić zgłoszenia stanowiące załącznik do niniejszego regulaminu i przesłać na adres konkursy@ck.gdow.pl do dnia 12.08.2022 r. do godz. 18.00 lub dostarczyć do siedziby Organizatora oraz 
  • w dniu 15 sierpnia 2022 roku pozostawić podpisany bukiet  przy Sanktuarium NNMP w Gdowie na stanowisku z napisem „KONKURS BUKIET ZIELNY ZIEMI GDOWSKIEJ”. Bukiety przyjmowane będą w godz. 8.30-9.30. Ocena bukietów od 9:30 do 10:30, po ocenie nastąpi ich poświęcenie, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Konkurs adresowany jest do Pań działających w Kołach Gospodyń Wiejskich w Gminie Gdów oraz do Rodzin z Dziećmi zamieszkałych na terenie Gminy Gdów.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i pobranie zgłoszenia TUTAJ. 

Sponsorami nagród w konkursie są: Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie, LODOlandia Gdów z ulicy Krakowskiej w Gdowie (nagroda główna), Zajazd Szałas w Gdowie, Burgerovo Gdów, Słodki Kącik – Gdów, Restauracja „Oriza” Gdów, Dom w Polach, GdoveLodove (lody), Lody Wyrób Własny „U Tadka” w Gdowie, Weranda – Lodziarnia oraz Kawiarnia na Zarabiu w Gdowie.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie  „Bukiet Zielny Ziemi Gdowskiej”!


Źródło: Centrum Kultury w Gdowie. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content