BOKS PO RAZ PIERWSZY W GDOWIE. ZAPRASZAMY W NIEDZIELĘ NA GDOWSKĄ HALĘ SPORTOWĄ OD GODZ. 12:00. POMOŻEMY LIDII Z GDOWA.

EMOCJONUJĄCE WALKI NAJLEPSZYCH BOKSERÓW, POKAZ TAŃCA NOWOCZESNEGO, WYSTAWA OBRAZÓW O TEMATYCE BOKSERSKIEJ CZEKAĆ BĘDĄ NA KIBICÓW I ZAWODNIKÓW VI MIEDZYNARODOWEGO GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W BOKSIE 2022 „MAŁOPOLSKA NA SPORTOWO” – POD PATRONATEM WÓJTA GMINY GDÓW. RYWALIZACJA ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ 20 LISTOPADA 2022 R. OD GODZINY 12:00 W GMINNEJ HALI SPORTOWEJ W GDOWIE. SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BOKSU I NIE TYLKO! 

Zapraszamy w niedzielę 20 listopada br. na VI MIEDZYNARODOWE GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W BOKSIE 2022 „MAŁOPOLSKA NA SPORTOWO” – POD PATRONATEM WÓJTA GMINY GDÓW

– informują organizatorzy. 

Boks zagości w Gdowie po raz pierwszy, a Organizatorzy zadbają, by na kibiców przybyłych w niedzielne południe do hali czekało wiele niespodzianek. W przerwach między walkami będzie można zobaczyć pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu grupy działającej przy Centrum Kultury w Gdowie oraz Studio Tańca DanceOmnia. Ponadto podczas zawodów będzie można obejrzeć wystawę obrazów Krzysztof Paciorek ART których tematyką będzie oczywiście… boks.

Grand Prix będzie także okazją do wsparcia mieszkanki Gdowa – Lidii Kwietniewskiej w jej walce z chorobą. W tym dniu Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach będą zbierać środki na leczenie, specjalistyczną rehabilitację i ortezy dla Lidii. Zachęcamy do wsparcia akcji, dzięki której pomożemy Lidii wygrać z chorobą. Osoby, które chcą w tym dniu pomóc przy zbiórce jako wolontariusz proszone są o kontakt pod numerem telefonu 508620460.

Do rywalizacji i kibicowania zawodnikom zaprasza Małopolski Związek Bokserski , który w tym roku świętuje 90-lecie istnienia oraz Gmina Gdów i Centrum Kultury Gdów .

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego / Małopolska .

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ŻYCZYMY JAK NAJLEPSZEJ KONDYCJI A KIBICOM NIEZAPOMNIANEJ NIEDZIELI PRZEPEŁNIONEJ BOKSERSKA RYWALIZACJĄ! ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TYM WYJĄTKOWYM WYDARZENIU! DO ZOBACZENIA W NIEDZIELĘ O GODZINIE 12:00 W GMINNEJ HALI SPORTOWEJ W GDOWIE!

 Sporty Walki

 www.bokser.org

CartPoland

http://www.hala.gdow.pl/zobacz-boks-w-gminnej-hali…/

https://www.ck.gdow.pl/…/zapraszamy-w-niedziele-20…/

 

 

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content