Bilet na koncert dobrym pomysłem na prezent z okazji Dnia Kobiet

Panowie, zbliżający się Dzień Kobiet, to nie tylko święto Waszych żon, ale także mam, teściowych, sióstr, córek i koleżanek.

I choć zazwyczaj kwiaty lub bombonierka ucieszą niejedną Panią, jednak warto postarać się o upominek, który na długo pozostanie w pamięci.

Portal Mój Gdów objął patronat medialny nad zbiliżającym się koncertem Eleni, która wystąpi 15 marca w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. To właśnie nasza propozycja na niezpomniany prezent z okazji Dnia Kobiet!

Bilety można nabyć od poniedziałku do piątku w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 8 do 15.30 oraz w Gminnej Hali Sportowej w kawiarni Sport Cafe od godz. 16 do 20. Cena biletu to 60 zł. Do środy 13 marca można także zarezerwować bilet dokonując wpłaty na konto bankowe nr 81 8591 0007 0070 0117 5939 0002 w treści wpisując imię i nazwisko rezerwującego, ilość i rodzaj biletów. Po dokonaniu płatności należy przesłać potwierdzenie przelewu na adres: organizacja@ck.gdow.pl w temacie maila wpisać REZERWACJA Eleni. Zarezerwowane bilety będą dostępne przed koncertem w miejscu odbioru opłaconych rezerwacji. Odbiór biletów za okazaniem dowodu osobistego rezerwującego. Szczegółowe informacje: tel. 512 186 807.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content