Bilet na kabaret prezentem na Walentynki.

Nie kwiaty i czekoladki, a bilet na kabaret – to propozycja spędzenia Walentynek na wesoło w gminie Gdów. Wszystkich zakochanych, i nie tylko, gmina Gdów i Centrum Kultury w Gdowie zachęcają do obejrzenia KABARETU Z KONOPII. Trzej panowie, zazwyczaj widziani w zielonych marynarkach, zadbają, by walentynkowy wieczór na długo zapadł w pamięci gdowskiej publiczności, prezentując zabawne skecze i piosenki w gdowskim centrum kultury. Bilety w cenie 50 zł, do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, niewątpliwie będą wyjątkowym prezentem dla ukochanej osoby, nie tylko męża czy żony ale także dziewczyny, siostry, mamy czy koleżanki z pracy. Każda bliska nam osoba na pewno ucieszy się z spędzenia Walentynek na wesoło.

Kabaret z Konopii, znany z telewizyjnych występów oraz licznych skeczy podczas imprez plenerowych, zawiązał się w 2004r. choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005 r. ,  gdzie podczas kieleckiego KOKSu zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Jest laureatem największych festiwali kabaretowych w kraju m.in. PAKA, PKS, KOKS, Mulatka, Festiwal Dobrego Humoru w Gdańsku, Dowcipakery, Manewry Kabaretowe, Fermenty, Kopytko, Sieradzka Kuźnia Kabaretowa, Łóska czy Zębatka. Działalność estradowa stała się z czasem pasją i sposobem na życie. Panowie mają świetny kontakt z publicznością, są autorami kilkudziesięciu skeczy i piosenek, a ich każdy występ sprawia wiele radości publiczności. Tym razem zaprezentują się przed gdowską publicznością, a patronat medialny nad wydarzeniem objął portal „Mój Gdów”

Walentynkowy wieczór spędzony kabaretem zapowiada się zabawnie i radośnie. Organizatorzy zadbają o nastrojowe dekoracje, a każdy uczestnik otrzyma symboliczny walentynkowy upominek. To będą wyjątkowe walentynki . WALENTYNKI NA WESOŁO Z KABARETEM Z KONOPII. 

Serdecznie zapraszamy!

 

    Zdjęcia: Kabaret z Konopii.

Informacje o kabarecie na podstawie www.kabaretzkonopii.pl

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content