Bezpłatne badania dla mieszkańców Małopolski w szpitalu Żeromskiego

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie startuje z realizacją kolejnej edycji projektu „Programu Profilaktyki Raka Jelita Grubego u Osób po 50 Roku Życia i z Grup Podwyższonego Ryzyka”. Zaczynamy nową serię badań kolonoskopowych. Otrzymaliśmy na ten cel dofinansowanie z funduszy unijnych.

Nasi lekarze będą nie tylko leczyć i badać, ale i edukować. Organizujemy spotkania poza Szpitalem, podczas których nasi specjaliści wyjaśnią pacjentom dlaczego kolonoskopia jest tak ważna, rozwieją wszelkie wątpliwości, lęki, wytłumaczą na czym polega badanie i dokładnie opowiedzą o profilaktyce raka jelita grubego.

W ramach Programu Profilaktyki wykonujemy bezpłatną kolonoskopię u osób w wieku 50-65 l. Pacjent może liczyć na znieczulenie – przy braku przeciwwskazań lekarskich.

W ramach Programu zwracamy osobom niepełnosprawnym pieniądze za przejazd na badania i z powrotem. Jeśli Pacjent opiekuje się osobą niesamodzielną, to w czasie badań zapewniamy opiekę nad taką osobą w domu. Opieka dla pacjenta i jego podopiecznego jest bezpłatna.

Zachęcamy do badań. Przypominamy, że Program jest skierowany do osób, które nie mają żadnych objawów. Bo właśnie takie osoby mogą mieć raka jelita grubego. Kiedy dowiadujemy się o chorobie, często jest za późno. Nie zwlekaj. Poddaj się kolonoskopii.

Zainteresowani badaniem kolonoskopii, mogą dzwonić z pytaniami i rejestrować się na nr tel. 12 622 93 51 lub wysłać e-mail: kolonoskopia@zeromski-szpital.pl. Zarejestrować się można także osobiście: os.Na Skarpie 66, 31-913 Kraków.

szczegóły: www.-zeromski-szpital.pl

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content