Będzie ładniej i cieplej- termomodernizacja szkół

Niebawem rozpocznie się termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pierzchowie. Obecnie podobne prace kończą się właśnie w Jaroszówce, a Urząd Gminy szuka wykonawcy robót zaplanowanych do realizacji w Szkole Podstawowej w Szczytnikach.

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jaroszówce (wraz z pracami towarzyszącymi) kosztować będzie ponad 125 000,00 i ma się zakończyć w listopadzie br.

Ponadto, Urząd Gminy prowadzi postępowanie przetargowe na realizację zadania pn. „Termomodernizacja budynków SP Pierzchów, SP Szczytniki”. W Pierzchowie zaplanowano m.in. wykonanie izolacji termicznej i elewacji z tynku, wykonanie cokołów, remont kominów oraz remont instalacji uziemiającej i odgromowej, a w Szczytnikach: wykonanie izolacji termicznej i elewacji z tynku frontowej ściany budynku, wykonanie cokołu, remont pokrycia dachowego i demontaż i montaż pokrycia zadaszeń nad wejściami oraz remont instalacji uziemiającej i odgromowej. W wyznaczonym terminie do Urzędu Gminy wpłynęła jedna oferta na realizację prac w Pierzchowie, a na wykonanie robót w Szkole Podstawowej w Szczytnikach żaden z wykonawców nie przedstawił swojej propozycji. Obecnie Urząd Gminy ponownie szuka firmy, która podejmie się prac remontowych w Szczytnikach.

tekst: gdow.pl

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content