Bal Karnawałowy przedszkolaków

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły i wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w Przedszkolu Samorządowym w Gdowie.

W czwartek 11 lutego br. w przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy, a raczej bale karnawałowe, gdyż każda grupa bawiła się w swojej sali ze względu na pandemię.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, czarownice, motylki, pszczółki, kotki, rycerzy, strażaków, policjantów, muszkieterów super bohaterów,…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Wystrój sal wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Miłą niespodzianką okazały się kolorowe balony i bańki mydlane.

Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Dzieci bawiły się znakomicie. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości, a to było głównym celem balu.

Organizatorzy balu, dziękują dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny wielki bal karnawałowy już za rok ?

Podczas balu wykonano tysiące zdjęć, aby uwiecznić te wspaniałe chwile, oto kilka z nich:

źródło: Przedszkole Samorządowe w Gdowie

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content