Awans zawodników Gryf Gdów do III ligi tenisa stołowego

Miniony weekend był bardzo intensywny dla zawodników klubu Gryf Gdów. W sobotę IV ligowa drużyna KRUSZ-BUD GRYF GDÓW w przedostatnim meczu rozgrywek ligowych podejmowała u siebie czwartą drużynę w tabeli Magnum Wesem Koźmice Wielkie. Nasi zawodnicy postawili wysoko poprzeczkę drużynie gości i wygrali wynikiem 13:1. W tym momencie wiadome było że o awans do III ligi zadecyduje mecz w niedzielę z v-ce liderem tabeli drużyną KS GORCE Nowy Targ II. Tym bardziej będzie to zacięty pojedynek, gdyż gospodarze tego meczu doznali w całym sezonie tylko jednej porażki (KRUSZ-BUD Gryf Gdów). Dodatkowo naszym zawodnikom przyszło się zmierzyć na obiekcie drużyny z Nowego Targu.

Niedzielny poranek, słoneczna aura, „…. w tak pięknych okolicznościach przyrody” stało się: !

Mateusz Celary, Kacper Turecki, Maksymilian Kutaj, Arkadiusz Kołos po bardzo zaciętych pojedynkach pokonują drużyną KS Gorce Nowy Targ wynikiem 8:6 zdobywając Mistrzostwo IV Ligi i zapewniając sobie awans do III ligi rozgrywek tenisa stołowego.

Gratulujemy zawodnikom sukcesu na który pracowali cały sezon. W tej chwili pragniemy podziękować trenerom za liczne wskazówki podczas rozgrywanych meczy. Rodzicom, działaczom, sympatykom za doping. Podziękowania kierujemy również do Pana Zbigniewa Wojasa – Wójta Gminy Gdów, Pani Wiolety Chmiela -Dyrektor Centrum Kultury, Firmy Krusz-Bud Piotr Iwulski, Pana Mirosława Satoły, Pana Józefa Wcisło – PSB Mrówka, DORBUD oraz do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu.„- zarząd UKS Gryf Gdów

źródło: UKS Gryf Gdów

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content