Akcja #fotoramkadlafranka – OSP zachęca do ratowania życia 6-latka

Druhowie z gminy Gdów mają wielkie serca i zawsze chętnie pomagają. Tym razem również włączyli do tej akcji charytatywnej #fotoRAMKAdlaFranka zorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Głogoczowie. Celem jest dotarcie do jak największej liczby osób i zbiórka funduszy na leczenie chorego na raka Franka.

Jako strażacy OSP  Głogoczów nie możemy stać obojętnie w obliczu  choroby Franka, 6-latka, przedszkolaka, mieszkańca Głogoczowa. W  sierpniu zaatakował go podstępny rak i dzisiaj może on liczyć tylko na nas. Na mnie i na Ciebie czytającego te słowa. Armia Franka walczy już od wielu dni, ale do celu jeszcze daleka  droga. Razem możemy pomóc bardziej. Razem możemy więcej. Razem możemy pokonać  raka. Walczymy wspólnie o zdrowie i życie małego człowieka.

-piszą na stronie organizatorzy zbiórki.

Do akcji włączają się jednostki OSP z całej Polski. Zadanie polega na wsparciu finansowym, a następnie zrobieniu i udostępnieniu zdjęcia, aby dotrzeć do większej ilości ludzi. Drużyna, która wykona zadanie typuje kolejną jednostkę i przekazuje jej ramkę.

Zapraszamy do przeglądu jednostek z naszej gminy, które wzięły udział w zbiórce.

OSP WINIARY

OSP KUNICE

OSP GDÓW

OSP PIERZCHÓW

OSP MARSZOWICE

OSP NIEGOWIĆ

 

Źródło: OSP GDÓW, OSP WINIARY, OSP KUNICE, OSP NIEGOWIĆ, OSP MARSZOWICE, OSP PIERZCHÓW

Autor: Redaktor 5

Udostępnij post na:

Skip to content