4 czerwca: Moc atrakcji dla Dzieci. Sprawdź szczegóły

W najbliższą niedzielę w Gdowie organizatorzy Dnia Dziecka będą czekać na najmłodszych mieszkańców naszej gminy z wieloma atrakcjami już od samego rana. Spośród przygotowanych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Jako pierwsi tego dnia do wspólnej zabawy zapraszają wędkarze nad staw przy ulicy Cegielnianej. Odbędą się tam zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Gdów, w których mogą wziąć udział dzieci do lat 14. Od godziny 9.00 rozpoczną się zapisy, a sama konkurencja potrwa 120 minut (10.00-12.00). Następnie odbędą się pokazy ratownictwa wodnego, OSP oraz wędkarstwa muchowego. Wędkarze zapraszają także do wspólnego grillowania. Na zakończenie zostaną rozdane nagrody.

Od godziny 15.00 rozpocznie się festyn na placu przy Urzędzie Gminy w Gdowie. Druhowie  z OSP zapraszają na pokaz sprzętu strażackiego „straż dawniej i dziś”, na przejażdżkę melexem, do uczestnictwa w zabawach i grach terenowych. Na chętnych czekać będą dmuchańce, popcorn oraz słodki poczęstunek.

Także Centrum Kultury szykuje atrakcje na placu przy UG. Od godziny 15-tej pracownicy CK prowadzić będą warsztaty plastyczne, a o godzinie 18.30 odbędzie się przedstawienie teatralne dla dzieci. 

Ponadto, jeśli będą chętni o godzinie 19.00 w Gminnej Hali Sportowej odbędzie się otwarty turniej piłki nożnej dla dzieci ze szkół podstawowych.

Wszystkim Dzieciom życzymy słonecznej pogody i udanej zabawy!

A tak było w roku ubiegłym:

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content